همه‌ی نوشته های : سینا

درباره‌ی : سینا

سینا هستم با آرزو ها و اهداف زیاد و بزرگ در زندگی . امیدوارم بتوانم به آن ها برسم . یکی از بزرگترین آرزو های من که میتوان آن را مقدمه‌ی لازم دیگر آرزو ها دانست ، این است که شیران ایران گرز و شمشیر به دست اهریمن و ضحاک را بار دیگر شکست داده و خورشید فروزان را به آسمان پرچم مقدس ایران بازگردانند .

میدان مغناطیسی خوشید

      ۴ دیدگاه برای میدان مغناطیسی خوشید

« به نام خدا » خورشید از نگاه ما انسان ها یکی از زیبا‌ترین ، پر فایده‌ ترین و شگفت‌انگیز ترین آفریده‌های خداوند است . بخشش بی منت این موجود کم مانند ، شاید یکی از نمونه های بسیار خوب برای بخشایندگی خداوند باشد . ما برای برآورده کردن نیازهایی همانند نور ، گرما و … به خورشید مدیونیم …. بیشتر بخوانید »

زهرآگین ترین مار ها

      هیچ دیدگاهی برای زهرآگین ترین مار ها ثبت نشده

« به نام خدا » در این نوشته به شناسایی زهرآگین ترین مار ها می‌رویم و درباره‌ی نیش و زهرشان اندکی می‌نویسیم . با این ۱۰ مار زهرآگین آشنا شوید : ۱۰)  مار زنگی این مار های بومی آمریکا ، از خانواده افعی چاله‌ای هستند . زهر این مار ها خون را لخته می‌کند و باعث تخریب بافت ها و… بیشتر بخوانید »

پرسپولیس ، بهترین تیم ایران

      ۳ دیدگاه برای پرسپولیس ، بهترین تیم ایران

« به نام خدا » در بررسی‌ای که امروز کردم ، دریافتم که پرسپولیس با ۱۵۵۸ امتیاز برترین تیم ایران ، هشتمین تیم برتر آسیا و صد و پنجاه و ششمین تیم برتر دنیا است . این پژوهش بر اساس تارنمای  www.footballdatabase.com  که پایگاهی برای رده بندی تیم های فوتبال دنیا است ، انجام شده است . جدول رده بندی… بیشتر بخوانید »

خیانت و نقش خلیفه عباسی در حمله مغولان به ایران

« به نام خدا » به گواهی تاریخ ، چنگیز نه تنها از آغاز قصد حمله به ایران و خوارزمشاهیان را نداشت ، بلکه خواستار رفاقت و دوستی با ایران و فرمانروایان عراق بود . او در نامه‌ای دوستانه به سلطان محمد خوارزمشاه می‌نویسد : «تو سلطان آفتاب برآمدی (( شرق )) و من سلطان آفتاب فرود آمد (( غرب… بیشتر بخوانید »

پیش بینی چهره همسر آینده

      هیچ دیدگاهی برای پیش بینی چهره همسر آینده ثبت نشده

« به نام خدا » نخست چهره شخص مورد علاقه ای که دوست دارید همسر شما باشد را تصور کنید . سپس بر روی مشاهده چهره همر آینده کلیک کنید و چند ثانیه صبر کن …  * مشاهده چهره همسر آینده * #خودی بن‌مایه : اگر چه اصل این سرگرمی و عکس های آن بن‌مایه‌ی دیگری دارد اما ما آن… بیشتر بخوانید »

تفاوت موشک با جنگ افزارهای پرتابی دیگر

« به نام خدا » جنگ افزار هایی که به سوی هدفی شلیک می‌شوند در دسته های گوناگونی جای می‌گیرند : ۱- جنگ افزار هایی که نیروی حرکت خود را از خود می‌گیرند ؛ جنگ افزار های هدایت شونده که در هوا یا فضا سفر می‌کند که موشک هدایت‌شونده (( موشک )) نامیده می‌شوند . ۲- جنگ افزار هایی که… بیشتر بخوانید »

لی یونگ ئه (( یانگوم ))

      ۳ دیدگاه برای لی یونگ ئه (( یانگوم ))

« به نام خدا » نام او یونگ ئه (( 영애 )) می‌باشد و نام خانوادگی او ، لی (( 이 )) است . مشخصات کلی  (( این بخش در ویکیپدیا بوده اما اکنون برداشته شده است )) زادروز: ۱۱ بهمن ۱۳۴۹ خورشیدی قد : ۱۶۵ سانتی‌متر (( ۵ پا ۵ اینچ )) وزن : ۴۸ کیلوگرم (( ۱۱۰ پوند )) گروه خونی :… بیشتر بخوانید »

نخستین اصل کاراته

      هیچ دیدگاهی برای نخستین اصل کاراته ثبت نشده

« به نام خدا » نخستین اصل کاراته : به یاد داشته باشید که کاراته-دو (( کاراته )) با احترام آغاز و با احترام نیز پایان می‌یابد . کارته همانند جودو و کندو معرف هنر های رزمی ژاپنی است و همچون هنر های رزمی دیگر باید با احترام و تعظیم (( رِی )) آغاز شود و با احترام نیز پایان… بیشتر بخوانید »

بیست پند استاد فوناکوشی

      هیچ دیدگاهی برای بیست پند استاد فوناکوشی ثبت نشده

« به نام خدا » کاراته نیز همچون هر ورزش دیگری برای خود پایه و اصول اخلاقی خاصی دارد . در این نوشته ۲۰ اصل کاراته  که در واقع ۲۰ پند استاد فوناکوشی به شاگردانش است را نام خواهیم برد  و در آینده هر کدام را بررسی خواهیم کرد . به گفته‌ی جان تراموتو این اصول به وسیله‌ی استاد گیچین… بیشتر بخوانید »

به نام خداوند جان و خرد

      هیچ دیدگاهی برای به نام خداوند جان و خرد ثبت نشده

« به نام خدا » به نام خداوند جان و خرد +++++ کزین برتر اندیشه بر نگذرد خداوند نام و خداوند جای +++++ خداوند روزی ده رهنمای خداوند کیوان و گردان سپهر +++++ فروزنده‌ی ماه و ناهید و مهر ز نام و نشان و گمان برتر است +++++ نگارنده‌ی برشده گوهر است به بینندگان آفریننده را +++++ نبینی مرنجان دو… بیشتر بخوانید »